Restaurace v samém srdci Žižkova

Kromě stálé nabídky piv můžete u nás ochutnat i piva z malých a středních českých pivovarů.
Aktuálně točíme:

Matuska_logo_17_17

Pivní speciály z Pivovaru Matuška

Točená piva

52,- / 39,- Pilsner Urquell

Světlý ležák vyráběný spodním kvašením. Intenzivní chuť žateckého chmele se v Pilsner Urquell snoubí se sladovým tónem a vytváří lahodnou, harmonickou hořkost. Unikátní chuť přinesla plzeňskému pivu v minulosti i současnosti řadu mezinárodních ocenění.


39,- / 29,- BERNARD nefiltrovaný

Nepasterizované pivo s příjemnou kvasnicovou chutí a vůní. Charakterizuje ho příjemná hořkost, výrazný říz, jemná chmelová vůně a bohatá pěna. Pivo může obsahovat kvasnicovou sedlinu a být tak při konzumaci lehce zakalené. Složení: pitná voda, ječné slady, chmelové produkty


42,- / 32,- CHOTĚBOŘ Polo

Polotmavý ležák s obsahem alkoholu 4,3 %, který ideálně spojuje vynikající chuť světlého a tmavého piva s překvapivě silným řízem a plností na kořeni jazyka. Pivo je jemné granátové barvy a bohaté pěnivosti, uspokojí i ty nejnáročnější pivaře. Je vhodné pro každodenní konzumaci, ale i pro slavnostní příležitosti, v dospělosti bez rozdílu věku a pohlaví.


38,- / 28,- KÁCOV Hubertus světlý ležák 11°

Světlý ležák, obsah alkoholu 4,4% obj.pivo s příjemnou výraznou hořkostí, plnou chutí, výrazným řízem a vynikající pěnivostí.


42,- / 32,- BERNARD polotmavýTočená nealkoholická piva

39,- / 29,- BERNARD s čistou hlavou Free

BERNARD s čistou hlavou Free je nealkoholické pivo, jehož chuť je tak blízko pivu alkoholickému, že jej od něj téměř nerozeznáte. Díky tradičnímu výrobnímu postupu si kromě původní příjemně hořké chuti piva zachovává i výraznou sladovou vůni a bohatou pěnu. Složení: pitná voda, ječný slad ze sladovny Bernard, žatecký upravený chmel, chmelový extraktTočené pivní speciály

42,- / 32,- PRIMÁTOR WEIZENBIER – pšeniný speciál

Svrchně kvašené světlé pšeničné nefiltrované kvasnicové pivo vyznačující se jak specifickou chutí a vůní, tak i vzhledem. Na prestižní degustační londýnské soutěži WORLD BEER AWARDS, kde piva naslepo ochutnávají mistři pivovarnického řemesla bylo vyhlášeno nejlepším pivem světa za rok 2013.