GOLEMOVA PÁLENKA

GOLEMOVA PÁLENKA

Kvalitní ovocné pálenky

Mintis Gin

Máta z Pancalieri, ručně sbíraný divoký jalovec, citrusy a lokální bylinky z podhůří italských Alp jsou perfektním osvěžením po náročném dni.

TŌSH GIN

Ochutnejte originální klasiku – Moravian Dry Gin vyrobený v malých šaržích na historickém kotlíku pro destilaci whisky. Podle doložených dokumentů byla v Těšeticích zahájena výroba ginu už v roce 1979 pod názvem GIN TON. Navazujeme na tento odkaz moderní recepturou a cílíme na gin pro výrazný gin tonic. Objevte komplexní, silnou a vyváženou chuť s důrazem na bohaté citrusové a jalovcové tóny, s dlouhým dozvukem českého máku, moravského sladkoplodého jeřábu a šípku. TŌSH Gin je lokální řemeslný gin, který chutná samotný a pozvedne i každý koktejl.

NINTH-WAVE IRISH GIN

Nápaditý irský gin destilovaný z jalovce, koriandru, kořenu angeliky, kardamonu, kořene orrisu, cassie, aframonu, pomerančové kůry a sušené citronové verbeny. Je jemný s citrusem a kořením a vyváženou hřejivou koncovkou.

Gordon’s Gin

Všechny giny z této produkce jsou vyrobeny s tou největší pečlivostí. Vznikají tak skvělé nápoje, které je možné konzumovat samotné nebo jako součást koktejlu. Velmi oblíbenu kombinací je Gordons London Dry Gin v kombinaci s tonikem. Ve všech ginech je speciální směs různých koření. Nechybí samozřejmě jalovec a pomerančová kůra nebo třeba koriandr, mandle a další byliny a koření. Ochutnejte a posuďte sami.

TOMATIN CASK STRENGTH

Tomatin Cask Strength je skotská single malt whisky pro opravdové znalce a nadšence. Zrála v sudech po sherry Olorosso a po bourbonu s stáčena je v sudové síle, která se může měnit podle aktuální šarže. Tomatin Cask Strength nabízí velmi temperamentní charakter. Intenzivní vůně cukrového sirupu a zázvorových sušenek. V chuti najdeme tóny sladu a marcipánu, které nás dovedou k suchému kořenitému závěru.

Hinch peated single malt

HINCH Peated Single Malt je sladová, třikrát destilovaná single malt whisky, která nabízí jemnou chuť sladkého sladu se složitými rašelinovými příchutěmi, což z ní dělá skutečně jedinečnou irskou whisky. Světle zlatá barva se sladkou dehtovou, kouřovou, dřevitou vůní. Okamžité silné rašelinové příchutě s přetrvávajícím a jemným ovocným podtónem, které vyvolávají v ústech rašelinovou bouři, po níž ucítíte jemný náznak lékořice. Odvážná, inovativní, současná irská whisky hrdě vyrobená v hrabství Down.

Jack Daniels, Jack Daniels Honey

Jack Daniel’s není bourbon. Je to Tennesse whiskey. Temně zlatá lahůdka je díky pomaloučkému prokapávání přes třímetrovou vrstvu javorových uhlíků extra jemná a její aroma si nespletete. Voní po dubovém dřevu, cukrovém sirupu a vanilce. Na patře je přesně tak akorát dřevitá, s notami čokolády, opečeného chleba a skořice, ke kterým se v závěru přidává lehký dotyk kouře. Vychutnejte si Jacka, jak se patří. Jen tak, na ledu, nebo v míchaných koktejlech, ale hlavně s přáteli.

Jameson

Dobrotu jménem Jameson asi není potřeba dlouze představovat. Tohle je klasika všech klasik. Nejprodávanější irská whiskey. Třikrát destilovaná kráska, která si před lahvováním odpočine minimálně 4 roky v dubovém sudu. I díky tomu ve vůni najdete pomerančovou kůru, květiny a koření, v chuti pak něco z oříšků, vanilky a sladkého ovoce. Úžasně jemná whiskey, která pohladí na jazyku i v hrdle. Pokaždé

Malecon Rare Proof 13y

Malecon 13yo 2006 Rare Proof patří do limitované edice rumů značky Malecon, stáčených v sudové síle. Destilován byl v roce 2006 a v malých, hluboce vypálených soudcích strávil 13 let. Vynikající rum pro opravdové znalce, kterým nabídne plný a intenzivní charakter. Výrazná ovocná chuť v sobě nese tóny jablek se skořicí, manga a slaného karamelu. Malecon 13yo 2006 Rare Proof si rozhodně vychutnejte samotný.